Loading icon

Masáže

Masáž

Momentálně masíruji pouze po předchozí domluvě v Brandýse nad Labem.

Když ráno vstaneme, všech našich 600 kosterních svalů začne vykonávat svou práci – protáhnou nás, zvednou z postele a obvykle dopraví do práce. Za to se jim často „odvděčíme“ tím, že pak 6-8 hodin sedíme, stojíme, pobíháme či posedáváme v různých polohách. Tak nějak je pokládáme za samozřejmost, fungují dobře, občas pozlobí a občas bolí přímo pekelně. Ať už patříte k těm, kteří nemají s bolestmi svalů a kloubů problém, nebo naopak k těm, kteří trpí bolestmi, dobrou masáží můžete svému tělu jen prospět.

Masáž je pro mnoho klientů zaslouženým odpočinkem ale už málokdo ví, že patří mezi základní rehabilitační techniky, které mají za úkol bolestem svalů předcházet, mírnit či úplně odstraňovat. Předem promyšlený sled masérských hmatů vede k zahřátí svalů, prokrvení, zmírnění svalového napětí, odstranění bolesti a tzv. trigger pointů až k celkovému uvolnění a relaxaci.

Masáže, které poskytuji klientům, jsou vedeny sportovní a rekonvalescenční technikou, což znamená, že masáž není pouze relaxační, ale pracuje aktivně se svalovými vlákny a myofasciálními řetězci. Zaměřuji se vždy na konkrétní a přidruženou oblast – pokud vás tedy trápí zatuhnutí šíje, masíruji záda, šíji i ramena tak, aby došlo k uvolnění ze všech stran. Masáž je cílená, připravuji se na ni a občas využívám i speciální pomůcky jako jsou pomocníci při vyhledání a odstranění tzv. trigger pointů, fasciální masážní koule či ježky podporující prokrvení.

Sportovní a regenerační masáž
Při tomto druhu masáže se zaměřuji na konkrétní oblast, kterou nejprve rozehřeji a pak dynamickými masérskými hmaty svalovou hmotu silně prokrvím, čímž napomáháme k odplavení toxinů a podpoře regenerace. Sportovní a regenerační masáž využijete před či po sportovním výkonu, či v případě, že máte namoženou určitou část těla právě díky sportu či podobné aktivitě.

…………………………………………………………………………………………………………… 60 minut …………………… 800 Kč

Léčivá masáž
Na tento typ masáže přijdete tehdy, kdy vás bolí jedna část těla – ať už dlouhodobě či akutně. Při masáži pak pracuji na této části těla a další, které je k ní přidružená či má vliv na míru napětí v daném svalstvu. Při této masáži vyhledávám problematická místa a specifickými hmaty, které jsou hloubkové i relaxační, se zaměřuji na jejich odstranění. Pracuji nejen ve svalových vrstvách, ale také masíruji myofasciální řetězce tak, aby došlo ke zmírnění napětí, prokrvení a odstranění bolesti.

…………………………………………………………………………………………………………… 60 minut …………………… 800 Kč
…………………………………………………………………………………………………………… 90 minut ………………….. 1 200 Kč

Relaxační masáž
Tuto masáž si užijete kdykoli. Nejčastěji se klienti zaměřují pouze na záda a šíji ale nebojte se vyzkoušet i netradiční masáž – plosky nohou, celá dolní končetina zezadu či zepředu, celá horní končetina od špiček prstů až po rameno a šíji. Každý sval, i ten co dnes nebolí, si zaslouží Vaši pozornost. Délku masáže a volbu části těla nechám na Vás nebo se domluvíme na místě.

…………………………………………………………………………………………………………… 60 minut …………………… 800 Kč
…………………………………………………………………………………………………………… 90 minut ………………….. 1 200 Kč

Celotělová masáž
Pokud si chcete opravdu odpočinout, vydejte se na celotělovou masáž. Vyhradím si na ni speciální čas a celé tělo bude jako v bavlnce. Masáž začíná na zádech, pokračuje přes plosku nohy, dolní končetinu zezadu, dolní končetinu zepředu, masář břicha (volitelné) a končí masáží horní končetiny a šíje. Pokud se masáž dělá opravdu poctivě, vyhradíme si na ni 2 až 2,5 hodiny času. Ale stojí to za to!
………………………………………………………………………………………………………… + – 120 minut …………….. 2 000 Kč