Loading icon

Jóga

Pavla Jógu vnímám jako perfektní způsob, jak protáhnout unavené tělo, získat novou energii a na chvíli se zastavit v přítomném okamžiku. Ucelený systém pozic, ve kterém se snoubí krása pohybu lidského těla, protažení a posílení problematických partií, je doprovázen hudbou, zábavou, smíchem a naprostou relaxací. V každé lekci nasloucháme vlastnímu tělu, komunikujeme s ním o potřebách i o tom, do jaké míry je nám protažení a posílení příjemné. Proto razím heslo, že není důležité jak „u toho vypadáme“, ale jak se u toho cítíme, není důležité že „tamten si dá nohu až za hlavu“, ale to, že nám je u toho skvěle. Jóga je skvělou příležitostí věnovat čas sama sobě, zbořit stará přesvědčení a vybudovat silné tělo i mysl!

Lekce jógy pod mým vedením vás budou bavit. Každá lekce je sestavená tak, abyste protáhli celé tělo i mysl a dle přání účastníků se může zaměřovat i na problematické partie, posilování či prvky pilates.Lekce jógy na Ládví

Lekce  jógy v ZŠ Burešova

Dynamická hatha jóga s nádechem ashtanga vinyasa praxe každou středu od 19:00 hodin ve fitness sále při ZŠ Burešova! Sraz je přibližně v 18.50 před budovou jídelny (nízká zelená budova na úrovni Tiché kavárny). Lekce je vedena ve stylu ashtanga vinyasa flow a power jógy což znamená, že je lehce dynamická a nejspíše se u ní zapotíte. Ale to neznamená, že je určena pouze pro pokročilé, naopak! Je pro všechny, kteří si rádi dají do těla nějakým tím silovým cvičením. PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE. S sebou si prosím přineste podložku (jógamatku), vezměte si na sebe pohodlné oblečení, kapku vody a 160 Kč.  
Online lekce- FYZIOJÓGA
Momentálně čekám na potvrzení zájmu a pokud bude, lekce budou opět ke stažení 🙂 Pokud máte o online lekci zájem, kontaktujte mne na emailu pavla@beys.cz nebo přes kontaktní formulář a já vám každé pondělí kolem oběda pošlu čerstvě natočenou lekci - stačí pouze kliknout na odkaz a můžete si kdykoli zacvičit. Platba za lekci probíhá po odcvičené lekci převodem na účet - informace budou vždy v emailu. Jedná se o lekce tzv. fyziojógy, která v sobě kombinuje klasickou hatha jógu, jemné rehabilitační cvičení a fyzioterapeutické prvky. Lekce je vhodná pro všechny, kteří se rádi protáhnou a naučí se nové cviky.
Individuální lekce jógy a rehabilitačního cvičení
Máte speciální požadavky? Chtěli byste individuální péči a tím si zajistit, že pozice a dechová cvičení provádíte správně? Chtěli byste zpomalit nebo naopak zrychlit dynamiku lekcí? Cena za individuální lekci se pohybuje od 600 Kč za hodinovou lekci. V ceně máte nejen na míru postavené cvičení, ale také pohybový koučing, vysvětlení toho, jak vaše tělo funguje a jak jej máte “používat” a v neposlední řadě také konzultace stravování, dalších pohybových aktivit či aktivit, které se dějí ve vaší hlavě.

Certifikáty