Loading icon

Jóga

Pavla Jógu vnímám jako perfektní způsob, jak protáhnout unavené tělo, získat novou energii a na chvíli se zastavit v přítomném okamžiku. Ucelený systém pozic, ve kterém se snoubí krása pohybu lidského těla, protažení a posílení problematických partií, je doprovázen hudbou, zábavou, smíchem a naprostou relaxací. V každé lekci nasloucháme vlastnímu tělu, komunikujeme s ním o potřebách i o tom, do jaké míry je nám protažení a posílení příjemné. Proto razím heslo, že není důležité jak „u toho vypadáme“, ale jak se u toho cítíme, není důležité že „tamten si dá nohu až za hlavu“, ale to, že nám je u toho skvěle. Jóga je skvělou příležitostí věnovat čas sama sobě, zbořit stará přesvědčení a vybudovat silné tělo i mysl!

Lekce jógy pod mým vedením vás budou bavit. Každá lekce je sestavená tak, abyste protáhli celé tělo i mysl a dle přání účastníků se může zaměřovat i na problematické partie, posilování či prvky pilates.Online lekce jógy
Online lekce v současné době neprobíhají. Díky bohu 🙂
Lekce jógy na Ládví
Lekce  jógy v ZŠ Burešova
Od 22.9.2021 se budou ve fitness sále u ZŠ Burešova konat pravidelné lekce jógy. Můžete se tedy přidat každou středu od 18:30 hodin! Kapacita sálu je v tuto chvíli 16 osob, ale můžete přijít i když nebudete přihlášení. Místo se jistě vždy najde 🙂 Těšit se můžete na krásnou hodinku relaxace a protažení těla i mysli. Na lekci si prosím vezměte pohodlné oblečení a pokud možno, tak i jógamatku. V sále máme pouze omezené množství "erárních" podložek.

Cena jedné lekce je 150 Kč

Přihlášení ZDE

Nezapomeňte, že každý účastník je povinen mít u sebe "důkaz" bezinfekčnosti - potvrzení o prodělané nemoci, o očkování či negativní test. Na místě nebude možné se testovat.

Lekce jógy v ZŠ Česko-německého porozumění
Od října 2021 budu mít pravidelné lekce jógy také na této škole, která je pouze o parčík dále. Zde budou lekce probíhat každé úterý (začínáme tedy v úterý 5.10.2021) v 18:30 hodin.

Přihlášení ZDE

Podmínky platí stejné, jako ve škole výše.

Lekce jógy ve studiu Můj Pohyb na Kobylisích
Ve studiu Můj pohyb v Kobylisích se nyní můžeme potkat na pondělních dopoledních lekcích, které jsou zaměřené na zdravá záda a kompletní jemné protažení celého těla a čtvrtečních dynamických a silových lekcích Energy jógy.
Individuální lekce jógy a rehabilitačního cvičení
Máte speciální požadavky? Chtěli byste individuální péči a tím si zajistit, že pozice a dechová cvičení provádíte správně? Chtěli byste zpomalit nebo naopak zrychlit dynamiku lekcí? Napište mi zprávu a domluvíme se! Lekce mohou probíhat přímo u vás doma, online nebo také v Komunitním centru. Cena za individuální lekci se pohybuje od 600 Kč za hodinovou lekci. V ceně máte nejen na míru postavené cvičení, ale také pohybový koučing, vysvětlení toho, jak vaše tělo funguje a jak jej máte “používat” a v neposlední řadě také konzultace stravování, dalších pohybových aktivit či aktivit, které se dějí ve vaší hlavě.

Certifikáty