Loading icon

Jóga

Pavla Jógu vnímám jako perfektní způsob, jak protáhnout unavené tělo, získat novou energii a na chvíli se zastavit v přítomném okamžiku. Ucelený systém pozic, ve kterém se snoubí krása pohybu lidského těla, protažení a posílení problematických partií, je doprovázen hudbou, zábavou, smíchem a naprostou relaxací. V každé lekci nasloucháme vlastnímu tělu, komunikujeme s ním o potřebách i o tom, do jaké míry je nám protažení a posílení příjemné. Proto razím heslo, že není důležité jak „u toho vypadáme“, ale jak se u toho cítíme, není důležité že „tamten si dá nohu až za hlavu“, ale to, že nám je u toho skvěle. Jóga je skvělou příležitostí věnovat čas sama sobě, zbořit stará přesvědčení a vybudovat silné tělo i mysl!

Lekce jógy pod mým vedením vás budou bavit. Každá lekce je sestavená tak, abyste protáhli celé tělo i mysl a dle přání účastníků se může zaměřovat i na problematické partie, posilování či prvky pilates.Online lekce jógy
V květnu budeme stále cvičit online - každé pondělí vždy od 18.00 hodin s dynamičtější lekcí jógy a každé úterý od 9.00 hodin bude připravená lekce "zdravá záda" aneb jemné protažení a posílení pro každého. Hodinka odpočinku a relaxace za 130 Kč. Je to jednoduché - přihlásíte se na lekci ZDE a já vám cca 10 minut před začátkem lekce pošlu na váš email odkaz na online živou lekci. Na odkaz kliknete a pak už jen cvičíme 🙂 Po lekci vás poprosím o zaslání částky 130 Kč na účet, který najdete taktéž v emailu.
Lekce jógy v Komunitním Centru Hrubého na Ládví
Lekce v Komunitním centru Hrubého zatím vypsány nejsou ale dvě soboty v květnu se můžeme potkat na lekci venku v parku na Ládví u koupaliště. Přihlášení a další informace najdete ZDE.
Lekce jógy ve studiu Můj Pohyb na Kobylisích
I ve studiu "Můj Pohyb" praktikujeme online. Více informací, stejně jako přihlašovací systém najdete zde.
Individuální lekce jógy a rehabilitačního cvičení
Máte speciální požadavky? Chtěli byste individuální péči a tím si zajistit, že pozice a dechová cvičení provádíte správně? Chtěli byste zpomalit nebo naopak zrychlit dynamiku lekcí? Napište mi zprávu a domluvíme se! Lekce mohou probíhat přímo u vás doma, online nebo také v Komunitním centru. Cena za individuální lekci se pohybuje od 300 Kč - 600 Kč za hodinovou lekci. V ceně máte nejen na míru postavené cvičení, ale také pohybový koučing, vysvětlení toho, jak vaše tělo funguje a jak jej máte “používat” a v neposlední řadě také konzultace stravování, dalších pohybových aktivit či aktivit, které se dějí ve vaší hlavě.

Certifikáty